Za svetovo unikátnou vodou s blahodárnym pôsobením na človeka nemusíte cestovať ďaleko. Termálna voda z Podhájskej má podobný vplyv na regeneráciu organizmu ako voda z Mŕtveho mora. Ubytujte sa v plne vybavenom apartmáne v štýlovej drevenici priamo v Podhájskej, z ktorej k temálnym kúpaliskám nebudete mať vôbec ďaleko. Môžete sa tiež tešiť na zľavy do Rímskych kúpeľov či na stravovanie. Vaše dve deti budú mať ubytovanie zadarmo.

Pohodlná drevenica blízko svetovo jedinečných termáloch

Ubytujte sa v útulnej drevenici, ktorá sa nachádza priamo v obci Podhájska. V drevených interiéroch na vás dýchne jedinečná atmosféra. Nájdete tu štyri pevné lôžka, kuchynský kút so základným vybavením aj chladničkou a dvojplatničkou. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie. V apartmáne vám nebude chýbať farebný televízor, v teplých dňoch si zas môžete posedieť na záhrade s krbom.

S ubytovaním priamo v Podhájskej si liečivú vodu termálnych kúpeľov vychutnáte naplno. Môžete si tu tiež dopriať relax v jedinečných Rímskych kúpeľoch, kde na vás čaká Kleopatrin kúpeľ, jakuza či bylinková a soľná sauna. Okrem známej fínskej sauny určite navštívte i trochu netradičnú slovenskú saunu. Z Drevenice budete v liečivej vode za necelé tri minúty jazdy autom.

Drevenica Podhájska

Belecká 72, Podhájska
Slovenská republika

+421 903 381 689

tvrdon@podhajska.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpelov
2,1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
2,1 km