Za svetovo unikátnou vodou s blahodárnym pôsobením na človeka nemusíte cestovať ďaleko. Termálna voda z Podhájskej má podobný vplyv na regeneráciu organizmu ako voda z Mŕtveho mora. Ubytujte sa v plne vybavenom apartmáne v štýlovej drevenici priamo v Podhájskej, z ktorej k temálnym kúpaliskám nebudete mať vôbec ďaleko. Môžete sa tiež tešiť na zľavy do Rímskych kúpeľov či na stravovanie. Vaše dve deti budú mať ubytovanie zadarmo.

Pohodlná drevenica blízko svetovo jedinečných termáloch

Ubytujte sa v útulnej drevenici, ktorá sa nachádza priamo v obci Podhájska. V drevených interiéroch na vás dýchne jedinečná atmosféra. Nájdete tu štyri pevné lôžka, kuchynský kút so základným vybavením aj chladničkou a dvojplatničkou. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie. V apartmáne vám nebude chýbať farebný televízor, v teplých dňoch si zas môžete posedieť na záhrade s krbom.

S ubytovaním priamo v Podhájskej si liečivú vodu termálnych kúpeľov vychutnáte naplno. Môžete si tu tiež dopriať relax v jedinečných Rímskych kúpeľoch, kde na vás čaká Kleopatrin kúpeľ, jakuza či bylinková a soľná sauna. Okrem známej fínskej sauny určite navštívte i trochu netradičnú slovenskú saunu. Z Drevenice budete v liečivej vode za necelé tri minúty jazdy autom.

Tipy na výlet

Rímske kúpele v Podhájskej

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľov. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Drevenica Podhájska

Belecká 72, Podhájska
Slovenská republika

+421 903 381 689

tvrdon@podhajska.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané