Doprajte si perfektný víkendový oddych. Čaká vás relaxačný pobyt v Hoteli Sun**** pri nádherných Slnečných jazerách v Senci. Môžete sa tešiť na polpenziu, hotelový wellness s bazénom, vírivkou, saunami či oddychovou miestnosťou. Ak vám to nestačí, len 4 minúty pešo od hotela sa nachádza celoročne otvorený Aquapark Senec.

Načerpajte nové sily v obľúbenej slovenskej lokalite

Štýlový hotel Sun**** leží pri známich Slnečných jazerách, ktoré aj v chladnejších dňoch ponúkajú príjemné prostredie na prechádzky a relax.

Krásne zariadené dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, trezor, mini-chladničku, LCD TV s bohatým výberom programov a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka na výber široký sortiment jedál z hydiny, bravčového mäsa a rýb. Hladní ale neostanú ani vegetariáni a vegáni - reštaurácia ponúka pestrý výber jedál aj pre nich. Kuchári vám na vyžiadanie s radosťou pripravia i stravu bez lepku a laktózy. Ak môžete, určite si v hoteli doprajde sladkú bodku v podobe domáceho čerstvo pripraveného koláčika.

Deti si s radosťou skrátia chvíle v detskom kútiku.

Luxusné wellness centrum je vám k dispozícii

Okrem lahodných pokrmov si môžete v hoteli užiť aj moderne zariadené wellness. Je vám tam k dispozícii okrem vnútorného bazéna aj vírivka, fínska, parná a infra sauna a oddychový priestor s lehátkami, kde sa dokonale uvoľníte a určite zabudnete na starosti bežného dňa.

Atmosféra Slnečných jazier a bratislavské pamiatky

Slnečné jazerá dávajú lokalite čarovný nádych. Možností ale máte omnoho viac. Neďaleko hotela sa nachádza unikátna Oáza sibírskych tigrov, múzeum včelárstva, jazdecké centrum a za návštevu stojí aj samotné mesto Senec.

Zatiaľ čo na výlety v prírode sú ideálne neďaleké Malé Karpaty, tú pravú atmosféru mesta si užijete v len 30 minút vzdialenej Bratislave. Medzi jej najznámejšie atrakcie patrí Bratislavský hrad, unikátny modrý kostol alebo vyhliadková UFO veža na moste cez rieku Dunaj.

Tipy na výlet

Aquapark Senec

Aquapark s termálnou vodou v 11 bazénoch (6 z nich s celoročnou prevádzkou) ponúka relax aj zábavu. Vďaka vnútornému toboganu sa môžete vyblázniť aj v zime. Nájdete tu tobogany, šmýkačku, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. Súčasťou zariadenia je aj wellness, kde na vás čaká saunový svet, vírivky, zážitkové sprchy a masáže.

Senec

Senec je jedným z najkrajších slovenských miest s rekreačnou tradíciou. Centrum je malebné, plné kaviarničiek a stánkov so zmrzlinou. Senec totižto žije letom a s ním spojenými dovolenkami na Slnečných jazerách. Panuje tu všeobecná pohoda. Napriek tomu, že je mesto malé, nájdete tu kino, letný amfiteáter, bowling a niekoľko športovísk.

Oáza sibírskych tigrov

V oáze sibírskeho tigra neďaleko obce Kostolná pri Dunaji sa nachádza 24 tigrov. Tu vytvorili pre tieto vzácne zvieratá imitáciu ich prirodzeného prostredia spolu s rastlinami, vodou, ležiacimi drevenými pňami a vyvýšenými posedmi. Oáza je otvorená pre verejnosť počas víkendov, sviatkov a počas školských prázdnin v západoslovenskom kraji.

Hotel Sun ****

Slnečné jazerá – sever, Senec
Slovenská republika

+421 220 201 020

info@hotelsun.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik zadarmo
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
5/5
Celkom 5 hodnotení