Termálne kúpele Sárvár poteší malých aj veľkých. Ubytujte sa len 5 minút od nich v Hoteli Aqua *** a užite si pobyt s raňajkami, welcome drinkom a zapožičaním bicyklov pre dvoch. V cene pobytu je tiež vstup do kúpeľov.

Kúpele Sárvár Tip na výlet

Detský bazén s umelými vlnami, veľa šmýkačiek, vyhrievané bazény s vodou z liečebných prameňov s teplotou okolo 35 °C a masážnymi tryskami zaistí, že si výlet užijú všetky vekové kategórie. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať a zároveň odtiaľto po očku sledovať vaše ratolesti.

Zájsť si môžete aj do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce oddychový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov vás vyjde na 11,4 €. Vstup do saunového sveta stojí 5,5 €. Otváracia doba kúpeľov je každý deň 8:00 - 22:00 hodín.

Viac informácií

Príjemné prostredie hotela

Hotel Aqua *** je príjemný rodinný hotel v maďarskom kúpeľnom meste Sárvár. Pochváliť sa môže svojou výhodnou polohou päť minút chôdze od termálnych kúpeľov i útulnými izbami. Všetky izby sú vybavené televízorom, posedením a vlastnou kúpeľňou, niektoré majú aj balkón.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách servírovaných formou bufetu.

Odpočinok v termáloch

Kúpele si užije každý bez rozdielu veku. Pre deti je tu bazén s umelými vlnami a množstvom šmýkačiek, dospelí sa radi ponoria do bazénov s liečivou vodou s teplotou okolo 35 °C. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať, a zároveň mať odtiaľto pod dohľadom vaše ratolesti. Zájsť si môžete aj do saunového sveta.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologickýach ťažkostí a na kúpele pre uvoľnenie svalstva.

Hotel Aqua ***

Fekete Híd út 126, Sárvár (Hungary)
Maďarsko

+36 95 520 730

info@hotelaquasarvar.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1300 m
Vzdialenosť od kúpelov
1000 m
Zastávka
240 m
Aquapark
1000 m

Tipy na výlet

Arboretum Sárvár

Sárvárské záhrady boli známe už v dobe renesancie, v dnešnom veľkom arboréte nájdete vyše 300 druhov stromov a kríkov. Zariadenie spríjemňuje návštevu centra kúpeľného mesta. Ak chcete vidieť 400 rokov staré duby či vzácne magnólie, je celoročne prístupné arborétum tým pravým miestom, kde stráviť popoludňajšiu vychádzku.

Hrad Nádasdy

Hrad v kúpeľnom Sárvári bol už od 16. storočia dejiskom udalostí dôležitých pre celé Uhorsko. Dnes tu nájdeme kultúrne centrum, umeleckú galériu, knižnicu aj Múzeum Ferenca Nádasdyho, ktorý bol manželom slávnej Elizabeth Bathory nazývanej Čachtická pani. Ak idete na dovolenku do Sárváru, túto pamiatku by ste nemali vynechať.

Sárvár

V Maďarsku nájdete veľa kúpeľných miest a každé má svoje osobité čaro. V Sárvári okrem známych termálov najviac zaujme Nádasdyho hrad s múzeom či miestne rozsiahle arborétum. Hoci mestečko nie je veľké, nudiť sa tam určite nebudete. Môžete napríklad zájsť do jednej z miestnych reštaurácií a okúsiť tradičnú maďarskú kuchyňu.