Vydajte sa do (bavorského) raja dobrého jedla, krásnej prírody a zvučnej hudby, a užite si dovolenku v Hoteli Rupertihof. Čaká vás bohatá polpenzia, vstup do blízkych kúpeľov Bergerbad (s rozlohou 3 000 m²) s bazénmi a saunami aj vstup do hotelového wellness s vonkajším bazénom. Zabaviť sa môžete v herni s futbalom, stolným tenisom aj biliardom. Pre deti je tu zasa parádny detský kútik.

Wellness & Spa Tip na výlet

Vydajte sa do parádnych kúpeľov Bergerbad, ktoré majú rozlohu neuveriteľných 3 000 m². Nájdete tu vyhrievaný vonkajší bazén (28 °C), vyhrievaný saunový bazénik (28 °C), vnútorné i vonkajšie sauny, aroma parný kúpeľ, infrakabíny a relaxačnú miestnosť s dokonalým panoramatickým výhľadom do prírody. Okrem toho kúpele ponúkajú bohatý výber wellness procedúr. Vyskúšajte niektorú z masáží, kúpeľov alebo napríklad kozmetické ošetrenie.

Štýlové ubytovanie v horskom prostredí

Hotel Rupertihof leží v bavorskom mestečku Ainring pri hraniciach s Rakúskom, preto odtiaľ môžete cestovať po pamätihodnostiach oboch krajín. Odporúčame výlet do Salzburgu, je to len 5 km.

Čaká vás ubytovanie v komfortných izbách s kúpeľňou so sprchou a WC, TV a u väčšiny izieb aj s balkónom. Ubytovanie je naozaj štýlové, atmosféra bavorských Álp s vami bude na každom kroku.

Pokiaľ ide o jedlo, máte sa skutočne na čo tešiť. Hotel si zakladá na domácej strave a produktoch od miestnych farmárov. V ústrety tu vychádzajú vegetariánom a na požiadanie aj vegánom. Raňajky sa podávajú formou bufetu a na večeri si pochutnáte na bavorskom bufete alebo na štvorchodovom menu.

Oáza odpočinku

V hotelovom wellness centre nájdete krásny krytý bazén, kde si skvele oddýchnete, ale aj zaplávate. Ďalej je k dispozícii fínska sauna, ktorá vás poriadne prehreje.

Hotel Rupertihof ***

Rupertiweg 17, Ainring
Nemecko

+49 86 54 48 820

info@ruperti-hotels.de

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 6 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,1 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
0,5 km