Vydajte sa do (bavorského) raja dobrého jedla, krásnej prírody a zvučnej hudby, a užite si dovolenku v Hoteli Rupertihof. Čaká vás bohatá polpenzia, vstup do blízkych kúpeľov Bergerbad (s rozlohou 3 000 m²) s bazénmi a saunami aj vstup do hotelového wellness s vonkajším bazénom. Zabaviť sa môžete v herni s futbalom, stolným tenisom aj biliardom. Pre deti je tu zasa parádny detský kútik.

O ubytovaní

Hotel Rupertihof *** postavený v typickom bavorskom štýle v sebe ukrýva pohodlné izby aj wellness. Presvedčte sa o tom počas pobytu neďaleko rakúskych hraníc aj bavorských Álp, odkiaľ budete mať na dosah všetky lákadlá okolia. Prejdite turistické chodníčky v okolí alebo sa vyberte za oddychom do Kúpeľov Bergerbad s rozlohou až 3 000 m², ktoré sú od hotela vzdialené sotva 600 m. Ak vám kúpele priamo pri hoteli stačiť nebudú, zamierte do termálnych kúpeľov Rupertus Therme v Bad Reichenhalle (12 km), kde si môžete pozrieť i zvyšky hradného opevnenia či starú soľnú baňu Alte Saline. Za nezameniteľnou atmosférou svetoznámeho Salzburgu nemusíte cestovať ďaleko - mesto so všetkými svojimi UNESCO pamiatkami sa rozlieha sotva 10 km od hotela.

Kde budete spať?

Čaká vás ubytovanie v komfortných izbách s televíziou, rádiom, skrinkou na oblečenie a písacím stolom alebo posedením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom, väčšina izieb disponuje i balkónom.

Na čom si pochutnáte?

Hotel si zakladá na domácej strave a produktoch od miestnych farmárov. V ústrety tu vychádzajú vegetariánom a na požiadanie aj vegánom. Raňajky sa podávajú formou bufetu a večer si pochutnáte na bavorskom bufete alebo na štvorchodovom menu. Núdzu tu nebudete mať o modernú kuchyňu, ani o nefalšované bavorské špeciality.

Kde budete relaxovať?

Zaslúžený oddych si doprajte priamo v hoteli. Vo wellness si zaplávate v krytom bazéne, zohrejete sa v dvoch saunách a dopriať si môžete tiež parný kúpeľ alebo oddych vo vírivke.

Cestujete s deťmi?

V hoteli myslia aj na najmenších hostí - v bohatom detskom kútiku na nich čaká bábkové divadlo, maliarsky set, bazénik s loptičkami, kuchynka či detský basketbal.

Niečo naviac

O zábavu je tu postarané aj vtedy, ak vonku práve prší. Zabavte sa v herni pre malých aj veľkých pri stolnom futbale, biliarde či pri stolnom tenise. A keď znovu vyjde slnko, požičajte si bicykle priamo na recepcii v hoteli a hor sa na túru!

Hotel Rupertihof ***

Rupertiweg 17 , Ainring
Nemecko

+49 86 54 48 820

info@ruperti-hotels.de

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 6 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
0,1 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Wellness & Spa Tip na výlet

Vydajte sa do parádnych kúpeľov Bergerbad, ktoré majú rozlohu neuveriteľných 3 000 m². Nájdete tu vyhrievaný vonkajší bazén (28 °C), vyhrievaný saunový bazénik (28 °C), vnútorné i vonkajšie sauny, aroma parný kúpeľ, infrakabíny a relaxačnú miestnosť s dokonalým panoramatickým výhľadom do prírody. Okrem toho kúpele ponúkajú bohatý výber wellness procedúr. Vyskúšajte niektorú z masáží, kúpeľov alebo napríklad kozmetické ošetrenie.

Salzburg
Hallein
Jazero Obertrum