Pobyt s poznávaním historických miest

Lákajú vás príbehy z dôb minulých? Či už ste na históriu laici alebo profesionáli, pobyt za poznaním historických miest je pre vás ten pravý. Poodhaľte niektoré z mnohých tajomstiev európskych miest, hradov a zámkov, ale aj nenápadných miest, ktoré svoje dejiny stále starostlivo strážia.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S ubytovaním v Hoteli NH Collection Prague **** sme boli veľmi spokojní. Hotel sa nachádza neďaleko zastávok MHD, takže sme mali všade blízko. Personál bol vždy milý, ústretový a usmievavý. V izbe nás najviac zaujala krásna kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na raňajkách bol veľký výber, my sme si najviac pochutnali na teplom bufete. Raritou a pýchou tohto hotela je lanovka, ktorou sa do hotela dostanete zo spodného partnerského hotela. Hotel si od nás oprávnene zaslúži jednotku.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v peknej budove, ktorá nás hneď zaujala. Izba bola síce menšia, ale moderná a útulná. Potešila nás hlavne fľaša sektu na privítanie a parádne boli aj raňajky - bohatý bufet, kde nechýbalo šampanské, čerstvý džús a veľa dobrôt.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Vedeli ste, že v susednej Českej republike sa nachádza 16 miest zapísaných na Zozname svetového dedičstva UNESCO? Vydajte sa za niektorým z nich a poznávajte historické miesta, za ktorými sa schádzajú turisti z celého sveta.

Kam za UNESCO pamiatkami v Česku?

A pri tom rozhodne nekončíme!

S Travelkingom sa za históriou môžete vydať aj do zahraničia. Skúste napríklad víkendový pobyt v Krakove alebo v Budapešti.