Pobyt s poznávaním historických miest

Lákajú vás príbehy z dôb minulých? Či už ste na históriu laici alebo profesionáli, pobyt za poznaním historických miest je pre vás ten pravý. Poodhaľte niektoré z mnohých tajomstiev európskych miest, hradov a zámkov, ale aj nenápadných miest, ktoré svoje dejiny stále starostlivo strážia.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v T62 Hoteli *** sme si užili od začiatku do konca. Izby aj všetky priestory majú pop-artový dizajn vyšperkovaný štýlovými maľbami a originálnym vybavením. Toto miesto tak odporúčam všetkým, ktorí vyhľadávajú jedinečné a zaujímavé ubytovanie. Bufetové raňajky boli vynikajúce a pestré, takže nás nabili energiou na celý deň v Budapešti. Obrovskou výhodou hotela je jeho umiestnenie v centre mesta, a tak sa k pamiatkam ľahko dostanete mestskou dopravou, alebo aj pešo.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Vedeli ste, že v susednej Českej republike sa nachádza 16 miest zapísaných na Zozname svetového dedičstva UNESCO? Vydajte sa za niektorým z nich a poznávajte historické miesta, za ktorými sa schádzajú turisti z celého sveta.

Kam za UNESCO pamiatkami v Česku?

A pri tom rozhodne nekončíme!

S Travelkingom sa za históriou môžete vydať aj do zahraničia. Skúste napríklad víkendový pobyt v Krakove alebo v Budapešti.