Pobyty v termálnych kúpeľoch

Pobyt v bazéne s termálnou vodou zaberá proti stresu, ochorenia kĺbov či kožných problémoch, navyše sa krásne prehrejete. Užite si dovolenku v slovenských, maďarských či poľských kúpeľoch, výber už je na vás.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Túžite po zaslúženom oddychu od všetkých problémov a starostí? Nechajte ich odplávať v kúpeľoch a užite si pohodu, akú ste už dlho nezažili. Ak chcete relaxáciu spojiť tiež s posilnením zdravia, navštívte termálne kúpele na Slovensku či v okolí a nechajte na seba pôsobiť zdraviu prospešnú minerálnu vodu z prameňov.

Ako si vybrať ten pravý pobyt v termálnych kúpeľoch?

Relax a pohodu si najlepšie užijete, ak vyrazíte na pobyt do kúpeľov s niekým, kto je vám blízky. Spoločne si tak budete užívať pôsobenie termálnej vody v bazénoch, blahodarné procedúry aj prechádzky kúpeľným parkom a posedenie pri niečom dobrom v kaviarni. Pozrite sa do našej ponuky kúpeľných pobytov pre dvoch a vyrazte na pobyt napríklad so svojou láskou.

Ak patríte k tým skôr narodeným, alebo plánujete pobytom v termálnych kúpeľoch obdarovať svojich rodičov či prarodičov, vyberajte spomedzi pobytov určených pre seniorov. Pobytové balíčky obsahujú procedúry a masáže, ktoré dopomôžu k dlhovekosti. Samozrejmosťou je zdravá strava a skvelé služby.

Chcete do kúpeľov vyraziť najlepšie ešte dnes? Kúpeľné pobyty last minute vás potešia nielen voľnými termínmi, ale tiež zvýhodnenou cenou. Pokiaľ ale na tak rýchlo naplánovanú dovolenku nestihnete zabezpečiť stráženie pre vášho štvornohého miláčika, nezúfajte. Mnoho kúpeľných hotelov víta svojich hostí aj s maznáčikmi, a tak si doprajte pobyt v kúpeľoch aj so psom.

Kam sa vydať na pobyt v termálnych kúpeľoch?

Slovensko sa môže pochváliť viacerými termálnymi kúpeľmi, ktoré kvalitou služieb a procedúr dosahujú svetovú úroveň. Presvedčte sa o tom napríklad počas kúpeľného pobytu v Turčianskych Tepliciach či v Piešťanoch, alebo sa vydajte za termálnou vodou do Podhájskej.

Zahanbiť sa nedá ani susedné Česko, kde kúpeľom kraľujú Karlove Vary či Mariánske Lázně. Ak sa vám ale nechce cestovať ďaleko, zavítajte do Luhačovíc blízko slovenských hraníc.

Znamenité termálne kúpele objavíte tiež v susednom Maďarsku, kde sa môžete vybrať do obľúbeného Egru, Miskolcu, Sárváru, ale aj do kúpeľov priamo v historickej Budapešti.