Dovolenka Malé Bielice

Pokiaľ hľadáte miesto, kde si odpočiniete a načerpáte novú energiu, potom verte, že v termáloch Malé Bielice vám k spokojnosti nebude chýbať vôbec nič. Stačí sa ponoriť do liečivej vody miestnych termálnych kúpeľov a zabudnúť na všetky starosti.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Chcete zažiť perfektný relax v obklopení tichej prírody a termálnej vody, kde vás nebude absolútne nič rušiť? Vydajte sa do Malých Bielic, ktoré sú súčasťou mesta Partizánske. Novú energiu a pohodu do života tu načerpáte na termálnom kúpalisku aj výletmi po okolí.

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Malých Bieliciach?

Odpočinku v termáloch sa nič nevyrovná. A naviac, keď si ich môžete dopriať uprostred tichej lokality neďaleko CHKO Ponitrie Dokonalý odpočinok je tak zaručený. V Malých Bieliciach vás čaká pobyt neďaleko termálneho kúpaliska, kde budete odpočívať v troch vonkajších a dvoch vnútorných bazénoch s teplotou vody do 38 °C. Jej zloženie má blahodarný vplyv na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu, rehabilitáciu a regeneráciu organizmu. O zaručene výborné služby a perfektné pohodlie aj v ubytovaní sa postarajú pobyty s označením „Osobne overené“, ktoré svedčí o tom, že pobyt overil člen Travelking tímu a zákazníci sa naň radi vracajú.

V okolí Malých Bielic vás potom čaká viacero zaujímavých výletných cieľov. Len pár desiatok metrov od kúpaliska stojí hvezdáreň Partizánske, kde sa pravidelne konajú rôzne vedecké prednášky a pozorovania nočnej oblohy. Za návštevu stojí tiež neďaleké mesto Topoľčany s krásnou kalváriou. Milovníkov histórie nadchne zámok Topoľčianky, v ktorého blízkosti stojí tiež národný žrebčín.