Pobyt bez detí

Je načase nechať deti doma a užiť si dovolenku len vo dvojici alebo s priateľmi ako kedysi! V týchto hoteloch si užijete nikým nerušený pobyt bez detí, ktorý sa ponesie v znamení relaxu, ticha a pohody, pretože deti do týchto hotelov nemajú prístup.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Spa Hoteli IRIS sme si užili na maximum. Hotel bol v príjemnej lokalite a zároveň kúsok od centra kúpeľov. V modernej izbe s balkónom sme si skvele oddýchli. Na stravu v podobe bufetových raňajok a večerí sme sa vždy tešili a zakaždým sme sa skvele najedli. Od pobytu v kúpeľoch sme očakávali, že si poriadne oddýchneme, a to sa tiež splnilo. Menšie, ale skvele vybavené wellness aj špičkové procedúry nám veľmi prospeli. Možnosti výletov sú v Karlových Varoch naozaj bohaté a odporúčame pri nich ochutnať skvelé oblátky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hoteli Hévíz splnil naše očakávania. Izby aj wellness sú moderné a čisté. Na raňajky aj na večeru bol veľký výber jedál. Ak sa vám ráno nechce vstávať, môžete si nechať raňajky doviezť do izby a poleňošit si o niečo dlhšie v posteli. Odporúčam zájsť si aj do Brix Bistra, to je gastronomický zážitok. Za návštevu stoja aj miestne farmárske trhy. V okolí Hevízu odporúčam navštíviť hrad Sümeg, jaskyňu v Tapolke a, samozrejme, Keszthely – mestečko so zámkom Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Vydať sa na pobyt bez detí nie je hriech. Niekedy je to nutnosť. Pre posilnenie partnerského vzťahu aj pre načerpanie energie. Hoci svoje ratolesti určite milujete, ich potreba pozornosti je niekedy energeticky náročná. Tak kam sa vydáte?

Za romantikou aj procedúrami

Za posilnením partnerského vzťahu sa vydajte na niektorý z našich romantických víkendových pobytov. Starostlivo vyberáme také pobyty, ktoré majú nádherné výhľady, privátne wellness alebo pobyty s all inclusive. Pokiaľ sa chystáte osláviť napríklad výročie, odporúčame si prezrieť naše luxusné pobyty.

Pokiaľ viac ako romantiku potrebujete relax, vyberajte pobyty s neobmedzeným wellness alebo s procedúrami v cene. Za iným druhom relaxu sa potom vydajte do pivných kúpeľov.

Pobyt bez detí ale môže znamenať tiež vinársky pobyt s vašou kamarátkou alebo kamarátom. Vydajte sa na výlet bez detí za vínom na južnú Moravu.