Pobyt za akčnú cenu

Nad pobytom v horách či wellness uvažujete už dlho. Konečne nastal ten pravý čas si ho dopriať - veď s akčnou cenou sa oplatí ešte viac! Užite si zaslúžený pobyt plný výhod, ktorý poteší aj vašu peňaženku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Pobyty s akčnou cenou sú rôzne – môže ísť o first minute, a teda sa naň môžete tešiť dlho dopredu. Alebo o úplný opak: last minute – a to napríklad tak veľmi, že si pobyt kúpite dnes a vyrazíte hneď tento víkend!

Kam sa vydať na pobyt za akciovú cenu?

Jednoducho: Kamkoľvek sa vám len zachce. Či už máte chuť na romantiku vo dvojici, alebo pokojný víkend s deťmi... Medzi pobytmi za akčné ceny si nájde to svoje úplne každý. A navyše zaplatíte tú najvýhodnejšiu možnú cenu!

Tip: Hľadajte naše Travelbomby. Ide o absolútne bombastické pobyty, ktoré majú zľavu minimálne 30 % – ale tiež obmedzený počet kupónov. Tak sa poponáhľajte!

Ak ste vášniví čitatelia recenzií, pri každom pobyte transparentne zobrazujeme všetky recenzie tak, ako ich zákazník napísal. A ak chcete mať extra záruku, že váš pobyt bude stáť za to, dívajte sa po odznaku osobne overené. Znamená to, že pobyt za vás overil člen Travelking tímu.