Pobyt za akčnú cenu

Nad pobytom v horách či wellness uvažujete už dlho. Konečne nastal ten pravý čas si ho dopriať - veď s akčnou cenou sa oplatí ešte viac! Užite si zaslúžený pobyt plný výhod, ktorý poteší aj vašu peňaženku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Pobyty s akčnou cenou sú rôzne – môže ísť o first minute, a teda sa naň môžete tešiť dlho dopredu. Alebo o úplný opak: last minute – a to napríklad tak veľmi, že si pobyt kúpite dnes a vyrazíte hneď tento víkend**!

Kam sa vydať na pobyt za akciovú cenu?

Jednoducho: Kamkoľvek sa vám len zachce. Či už máte chuť na romantiku vo dvojici, alebo pokojný víkend s deťmi... Medzi pobytmi za akčné ceny si nájde to svoje úplne každý. A navyše zaplatíte tú najvýhodnejšiu možnú cenu!

Tip: Hľadajte naše Travelbomby. Ide o absolútne bombastické pobyty, ktoré majú zľavu minimálne 30 % – ale tiež obmedzený počet kupónov. Tak sa poponáhľajte!

Ak ste vášniví čitatelia recenzií, pri každom pobyte transparentne zobrazujeme všetky recenzie tak, ako ich zákazník napísal. A ak chcete mať extra záruku, že váš pobyt bude stáť za to, dívajte sa po odznaku osobne overené. Znamená to, že pobyt za vás overil člen Travelking tímu.