Pobyt s úschovňou lyží

Lyže, lyžiarky, palice ani snowboardy vám už nemusia prekážať v izbe. Pohodlne si ich odložte v úschovni priamo vo vašom ubytovaní. Do rána vás počkajú suché a pripravené na ďalší nezabudnuteľný deň na svahu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko z balíčka nám sami hneď ponúkli. Izba bola čistá a pohodlná, a s balkónom. Najlepšia bola strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Solisko **** bol jedným slovom úžasný. Dostali sme všetko, čo pobytový balíček sľúbil. Pohodlné a do detailu starostlivo zariadené izby a vynikajúce jedlo v podobe raňajkového bufetu s bohatým výberom a chuťovo vyladené trojchodové večere. Dojem na nás urobilo aj skvele zariadené wellness. Hotel leží v nádhernom prostredí, priamo na brehu ikonického Štrbského plesa. Okrem nezameniteľnej atmosféry sa tak môže pochváliť aj ideálnou polohou na najrôznejšie výlety.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Keď už sa vydáte na dovolenku, kde bývate blízko zjazdovky, uistite sa, že budete mať kde sušiť lyže či snowboardy a lyžiarky. Ak si chcete aktívnu zimnú dovolenku užiť na maximum, nenechajte sa zastaviť premočenými a prakticky nepoužiteľnými vecami! Túto prácu sme urobili za vás. Vyfiltrovali sme pre vás ubytovanie, ktoré sú blízko zjazdovky a zároveň majú úschovňu lyží.

S Travelkingom za lyžovaním kamkoľvek

Chcete zostať na Slovensku a užiť si dovolenku len kúsok od bydliska? V slovenských pohoriach nájdete skvelé ubytovacie zariadenia, ktoré sú blízko zjazdovky, a zároveň v nich nájdete aj fajn wellness pre relax po lyžovaní. Nie inak je tomu u susedov v Česku, v Poľsku aj v Rakúsku.