Golfové pobyty

Aktívny oddych - to nie je len šplhanie sa do kopcov a hodiny na sedadle bicykla. Krásu prostredia, zábavu aj zdravý pohyb si užijete aj pri golfe. Vyberte si pobyt v blízkosti golfových ihrísk a vašej hre nebude nič stáť v ceste.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Greenfield Hotel Golf & Spa ****superior odporúčam každému, kto chce za svoje peniaze dostať to najlepšie, a tým, ktorí chcú zažiť dokonalú dovolenku. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi aj pre páry. Pokiaľ vyrazíte s rodinou, o program vašich detí bude dokonale postarané. Páry si zase užijú relaxačnú a tiež veľmi romantickú atmosféru wellness centra – na jeseň sú od neskorého popoludnia v bazénoch krásne svetlá, keď je vonku tma. Rozhodne musíte vyskúšať tobogan, nemajte obavy, bude to nezabudnuteľné! Na návštevu v okolí odporúčam dobrodružný park Kristálytorony a arborétum v Seleste, určite nebudete ľutovať. A dcére som musel sľúbiť, že sa sem budúce leto vrátime. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Chcete prežiť pobyt v prírode s aktívnou zábavou? Vyrazte na golfový pobyt! Pokiaľ túžite preniknúť do tajov golfu, alebo patríte k zapáleným hráčom, ideálna pre vás bude dovolenka priamo v golfovom rezorte. Tie už dávno neuvidíte len v amerických filmoch, profesionálne golfové ihriská, luxusné wellness centrum a úžasné zážitky máte na dosah.

Kam vyraziť na dovolenku plnú golfu?

Hneď niekoľko skvelých golfových rezortov na vás čaká rovno v susednom Česku. Krásy južnej Moravy môžete objavovať pri dovolenke v Hoteli Austerlitz Golf *** v Slavkove pri Brne. Len pár krokov od ubytovania budete mať barokový zámok, napoleonské bojové pole či letné kúpalisko. Ešte bližšie moravskej metropole potom nájdete Golf Resort Kaskáda **** v Kuřimi, ktorý vás naláka nielen na 18-jamkové ihrisko s 13 umelými jazierkami, ale aj moderné wellness centrum s bazénom a saunami.

Máte radi históriu a radi objavujete pamiatky? Zájdite si do Golf & Spa Resortu Konopiště ****. K hre vám tu poslúžia dve 18-jamkové ihriská, 9-jamkový Public course a driving range. To všetko len 5 km od zámku Konopiště a ďalších zaujímavých výletných cieľov.

Kombinácia golfu a wellness nie je neobvyklá. Pokiaľ si chcete dopriať naozajstný luxus, vyskúšajte 5* Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánskych Lázňach. V nádhernom kúpeľnom hoteli s bazénom, saunami, Rímskymi kúpeľmi a bohatou ponukou procedúr sa budete cítiť ako filmová hviezda. Milovníkov modernej architektúry a designu zase nadchne Panorama Golf Resort ****, niekoľkonásobný držiteľ ocenenia Ihrisko roka a Jamka roku magazínu GolfDigest.

A čo si tak užiť partiu golfu v nádhernej horskej krajine? Stačí sa ubytovať v prepychovom Golf & Ski Resorte Ostravice **** v Beskydách. Luxusná wellness a skvelá gastronómia sú v tomto prípade samozrejmosťou. Alebo si urobte rovno výlet do maďarského 4* Greenfield Hotela Golf & Spa, ktorý sa nachádza len pár minút chôdze od termálnych kúpeľov Bükfürdo.