Dovolenka v Poděbradoch

Čo má spoločné minerálka, český kráľ a liečivé kúpele? No predsa, že toto všetko nájdete v Poděbradoch. Keď k tomu pripočítame aj to, že v meste môžete navštíviť populárne pivné kúpele, potom si trúfneme tvrdiť, že vás čaká veľmi príjemná dovolenka.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Mesto Poděbrady sa nachádza v stredných Čechách a do povedomia sa dostalo hlavne vďaka známym kúpeľom a minerálnej vode Poděbradke. Počas návštevy však len nezaháľajte v kúpeľoch a vydajte sa na prechádzku udržiavaným kúpeľným parkom s promenádou aj mestom za množstvom drobných kaviarničiek. Robiť sa tu toho dá ešte oveľa viac.

Na čo sa môžete tešiť počas dovolenky v Poděbradoch?

Počas prechádzky parkom si všimnite tiež Poděbradské kvetinové hodiny, ktorým robia spoločnosť viaceré sochy. Mimo parku potom navštívte zámok Poděbrady na brehu rieky Labe, ktorý obklopuje tiež zámocká záhrada. Vaše deti potom nadchne Film Legends Museum, kde spoznajú viacerých akčných hrdinov z filmov či komiksov.

Po dni strávenom v meste je načase oddýchnuť si. Zavítajte za relaxo vo vírivke či v saune do wellness centra, kam budete mať vstup v cene balíčka. Obľúbené sú tu tiež pivné kúpele spojené s konzumáciou piva, ktoré si budete môcť v Poděbradoch dopriať aj priamo vo vašom ubytovaní.