Pobyt v apartmánoch

Potrebujete na dovolenke viac priestoru a potrpíte si na domácu kuchyňu? Využite ubytovanie v apartmánoch, ktoré môžu mať veľkosť a vybavenie plnohodnotného bytu. Často je k dispozícii vybavená kuchynka a dostatočný počet lôžok aj pre veľkú rodinu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Premýšľate o dovolenke, kde si užívate pohodu, luxus a veľa priestoru? Presne také je ubytovanie v apartmáne. Skvelá voľba pre tých, ktorí si chcú užiť nezávislosť, súkromie a pohodlie počas svojho pobytu. Prenajatie apartmánu vám umožňuje zažiť dovolenku úplne po svojom, bez obmedzenia a s mnohými výhodami.

Výhody pobytov v apartmánoch

Jednou z hlavných výhod pobytu v apartmáne je priestrannosť. Veľakrát disponujú väčším počtom miestností ako tradičné hotelové izby, čo vám poskytuje dostatok miesta na relaxáciu a pohodlie. Môžete sa tešiť na oddelené spálne, obývacie priestory, kuchynské vybavenie a často aj terasu alebo balkón, kde si môžete vychutnať svoje raňajky alebo večere s výhľadom na okolitú krajinu.

Ďalšou výhodou apartmánov je flexibilita. Máte možnosť si pripraviť vlastné jedlo, čo je skvelé pre tých, ktorí chcú experimentovať s miestnymi surovinami alebo si jednoducho užiť večer v intímnej atmosfére. Kuchyne spravidla bývajú plne vybavené, čo vám umožňuje pripraviť si svoje obľúbené pokrmy a zároveň ušetriť peniaze na reštauračných službách.

Súkromie je ďalšou nespornou výhodou pobytu v apartmáne. Nemusíte zdieľať priestory s ostatnými hosťami a môžete si užívať svoj čas a relaxovať bez akéhokoľvek rušenia. Môžete si vytvoriť vlastný harmonogram a plánovať svoje aktivity podľa vlastných preferencií.

Apartmány sú tiež často umiestnené v zaujímavých lokalitách, v Historických centrách miest ako napr. Praha, malebné prímorské mestá ako Split alebo pokojné dediny s úchvatnou prírodou ako napr. na Orave. Budete mať možnosť preskúmavať okolie a ponoriť sa do miestnej kultúry a atmosféry.