Hotely Park Inn by Radisson

Prežite krásnu dovolenku vďaka ubytovanie v niektorom z hotelov celosvetovo uznávanej siete Park Inn by Radisson. Moderné prostredie, pohodlné izby a prvotriedny servis priniesli tejto značke už nejedno ocenenie.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Celosvetovo známe hotely zo siete Park Inn by Radisson asi netreba predstavovať. Svoju skvelú povesť si totiž získaly nielen vďaka bezchybným službám a vždy profesionálnemu personálu. Do Park Inn hotelov sa ale hostia najčastejšie vydávajú za dokonalým relaxom v rozsiahlom wellness centre alebo v termálnych kúpeľoch. A to nie je ani zďaleka všetko, na čo sa do hotelov Park Inn môžete tešiť!

Spoznajte tie najlepšie hotely zo siete Park Inn by Radisson

Zalakaros je najmenším mestom v celom Maďarsku. Práve tu sa ale nachádzajú parádne termálne kúpele s aquaparkom, ktoré Európska kúpeľná asociácia (AESB) ohodnotila 5 hviezdičkami, čo ich oficiálne radí k elite medzi termálnymi kúpeľmi v Európe. Práve s týmito kúpeľmi je priamo prepojený moderný hotel Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa ****, a tak si počas pobytu v ňom budete môcť užívať neobmedzený vstup do kúpeľov a množstvo ďalších výhod.

Ďalší špičkový hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****superior sa nachádza v kúpeľnom Sárvári. Aj tento hotel je s miestnymi termálmi priamo prepojený a v rámci ubytovania sa môžete tešiť na neobmedzené kúpanie sa. Hotel milujú obzvlášť rodiny s deťmi, na ktoré tu čaká skvelé zázemie v detskom kútiku s vychovávateľkami, tobogany, detské bazény a animačný program. Čím ďalším sú kúpele Sárvár tak výnimočné? To sa dočítate v článku Kúpele Sárvár - 8 dôvodov, pre ktoré si ich zamilujete aj vy.