Dovolenka so psom

Je váš štvornohý miláčik členom rodiny, bez ktorého by ste si dovolenku poriadne neužili? Prečo ho nechávať doma, keď sú tu hotely, ktoré myslia aj na milovníkov zvierat a vás aj vášho psíka s radosťou ubytujú.

Načítavam ponuky...


Termín vášho vysnívaného pobytu sa nezadržateľne blíži. Už si balíte veci, v hlave plánujete turistické trasy a návštevy pamiatok, a ostáva vám už len jediná nepríjemná povinnosť - rozlúčiť sa so svojím štvornohým miláčikom. Ale to vôbec nemusíte! Vezmite svojho psíka na pobyt so sebou a prežite všetky nadchádzajúce dobrodružstvá spolu. V ponuke Travelkingu máme viac ako 500 hotelov a penziónov, ktoré domácich miláčikov nadšene vítajú, a ich počet každý deň rastie.

Medzi obľúbené hotely (nielen) u majiteľov psov patrí napríklad Hotel Tornacos *** v maďarskom meste Hegykő, kde si okrem ubytovania v štýlových izbách užijete tiež relax vo wellness. Vyberať môžete aj spomedzi luxusných pobytov, kde sa bude páčiť vám i vášmu miláčikovi. Skvelé ubytovanie vám zaručí označenie “Osobne overené”. Ním sa môžu pochváliť len tie hotely a penzióny, ktoré si naši zákazníci aj členovia nášho Travelking tímu nevedia vynachváliť a radi sa sem vracajú.

Kam na parádnu dovolenku so psom?

Pobyt s vaším psíkom si užijete ešte viac, ak sa vyberiete do nedotknutej prírody. Vydajte sa napríklad do hôr alebo k vode, kde si užijete nespočet turistických trás vedúcich cez lesy a lúky, aj zastávky pri potôčikoch, priehradách a informačných tabuliach. Presne tak bude vyzerať váš pobyt v Hoteli Rehavital ***, ktorý stojí v centre Jablonca nad Nisou a blízko Jizerským horám. Zvierací hostia sa tu môžu tešiť na pamlsok na privítanie aj potrebné vybavenie v izbe.

Ak dávate prednosť dovolenke v meste, ubytujte sa v Hoteli Queen Elizabeth *** v maďarskom Gödöllő. Hotel je na pobyt so psami skvele pripravený - pri príchode vás budú v izbe čakať misky, pelech na spanie aj sáčky, ktoré určite oceníte počas prechádzok v susednom parku.