Pobyt s relaxáciou a odpočinkom

Ráno pripravíte deti do školy, v práci stíhate uzávierky, firemné obedy a pracujete aj cez čas. A doma vás zase čaká zhon a zmätok? Je čas na poriadny oddych! Doprajte si ho behom pobytu podľa vašich predstáv a stres hoďte za hlavu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Máte radšej aktívny odpočinok...

Možností odpočinku je neúrekom, a tak niet divu, že si pod ním predstavuje každý niečo iné. Pokiaľ preferujete aktívny odpočinok a už dlhšie túžite hodiť každodenné starosti za hlavu, máme pre vás riešenie. Vydajte sa na pobyt do hôr, kde si užijete spletité turistické trasy, výstupy na vrcholy aj vyhliadky a, samozrejme, tiež fantastické panoramatické výhľady na celú krajinu. Už poznáte naše krásne Tatry, české Jeseníky alebo rakúske Alpy? Ak nie, je načase to zmeniť.

Ak vás ale láka skôr rýchle šliapanie do pedálov, počas ktorého si stihnete všímať aj krásu okolitej krajiny, vydajte sa do Maďarska. U našich južných susedov nájdete stovky kilometrov cyklotrás vedúcich rovinatou krajinou, ktoré bez problémov zdolajú ako začiatočníci a rodiny s deťmi, tak aj skúsení športovci. Medzi tie najkrajšie trasy patrí Balaton Bike Ring - cyklotrasa s dĺžkou 240 km, ktorá vás prevedie okolo celého Balatonu, alebo cyklotrasa okolo Neziderského jazera dlhá 121,5 km. Jej prevažná časť sa nachádza v Rakúsku, no čiastočne zasahuje aj do vinárskej oblasti v Maďarsku neďaleko kúpeľných miest Hegykő a Šoproň.

...alebo dáte prednosť relaxu vo wellness či v termáloch?

Relaxačný pobyt sa dá prežiť aj bezstarostne v bazéne alebo vo vírivke. Vyberte sa na wellness pobyt napríklad na južnú Moravu alebo do južných Čiech a spojte oddych vo wellness s poznávaním pamiatok a ochutnávaním znamenitého vína.

Za našimi najznámejšími termálmi sa môžete vyberte na juh Slovenska, kde vás čakajú termálne kúpaliská v Patinciach či v Podhájskej. Túžbu po ozdravných účinkoch vody spojených liečivými procedúrami vám splnia kúpele Dudince alebo Nimnica. Relaxačný pobyt v kúpeľoch si užijete aj v susedných Čechách, a to napríklad v Luhačoviciach.

Máte chuť na trochu netradičný kúpeľný zážitok? Vyrazte do Poľska a zistíte, že naši severní susedia sa so svojimi kúpeľmi nedajú zahanbiť. Užijete si v nich všetko, čo k pobytu v termálnych kúpeľoch patrí - liečivú vodu, relaxačné procedúry, prechádzky krásnymi kúpeľnými mestami aj sladké oblátky.