Pobyt s privátnym wellness

Radi leňošíte vo vírivke či saune, a zároveň túžite po pokoji a súkromí k poriadnemu odpočinku? V privátnom wellness môžete relaxovať a nikto a nič vás nebude rušiť.

Načítavam ponuky...


Všetci poznáme to nepríjemné striehnutie, kedy sa uvoľní vírivka vo wellness, či hľadanie si miesta v preplnenej saune. Stačilo! Užijte si relaxáciu len pre seba a vašu polovičku a rezervujte si pobyt s privátnym wellness. Užijete si tam relaxáciu len pre vás dvoch, pri ktorej vás nebude nikto rušiť.

Relaxujte nerušene v privátnom wellness

Chcete dopriať sebe aj svojej láske niečo špeciálne na výročie či narodeniny? Tú pravú romantiku vám nezabezpečia sviečky ani kvetiny vo váze. Venujte jej radšej chvíle spoločné pohody v podobe romantického wellness pobytu. Ak k nemu patrí tiež privátny vstup do wellness centra, užijete si spolu nikým nerušenú relaxáciu vo vírivke či v saune.

Chvíle oddychu si môžete ozvláštniť tiež ďalšími službami. Všímajte si pobytové balíčky našich wellness pobytov a uvidíte, že privátne wellness nie je jediným pôžitkom. V niektorých hoteloch či penziónoch si môžete dopriať tiež masáž alebo relaxačné procedúry.