Pobyt s privátnym wellness

Radi leňošíte vo vírivke či saune, a zároveň túžite po pokoji a súkromí k poriadnemu odpočinku? V privátnom wellness môžete relaxovať a nikto a nič vás nebude rušiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Interiér hotela je zariadený veľmi štýlovo a s citom pre detail. Rovnako krásna bola aj naša izba, v ktorej nám absolútne nič nechýbalo. Z pestrého raňajkového bufetu si vyberie každý, na čo má chuť. Hotel stojí v tichej časti Luhačovíc, odkiaľ sa dá do centra ľahko dostať pešo alebo autom či autobusom. Vďaka vstupu na jednu hodinu v rámci balíčka sme navštívili Mestskú plaváreň a spoznali sme aj mnohé architektonické skvosty a významné pramene na kúpeľnej promenáde. ”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím


Všetci poznáme to nepríjemné striehnutie, kedy sa uvoľní vírivka vo wellness, či hľadanie si miesta v preplnenej saune. Stačilo! Užijte si relaxáciu len pre seba a vašu polovičku a rezervujte si pobyt s privátnym wellness. Užijete si tam relaxáciu len pre vás dvoch, pri ktorej vás nebude nikto rušiť.

Relaxujte nerušene v privátnom wellness

Chcete dopriať sebe aj svojej láske niečo špeciálne na výročie či narodeniny? Tú pravú romantiku vám nezabezpečia sviečky ani kvetiny vo váze. Venujte jej radšej chvíle spoločné pohody v podobe romantického wellness pobytu. Ak k nemu patrí tiež privátny vstup do wellness centra, užijete si spolu nikým nerušenú relaxáciu vo vírivke či v saune.

Chvíle oddychu si môžete ozvláštniť tiež ďalšími službami. Všímajte si pobytové balíčky našich wellness pobytov a uvidíte, že privátne wellness nie je jediným pôžitkom. V niektorých hoteloch či penziónoch si môžete dopriať tiež masáž alebo relaxačné procedúry.