Pobyt s možnosťou parkovania

Nenechajte sa na svojej zaslúženej dovolenke obmedzovať cestovnými poriadkami a preplnenou hromadnou dopravou. Buďte pánmi svojho času a vyrazte za oddychom pohodlne autom. Parkoviská vedľa hotelov a penziónov už na vás čakajú.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ak si radi užívate pohodlie vlastného auta, nečudujeme sa – tento variant cestovania prináša flexibilitu a nulovú nutnosť prispôsobovania sa cestovným poriadkom. Ak teda hľadáte ubytovanie v hoteli, kde zaparkujete bez problému, máte šťastie - množstvo hotelov totiž má svoje vlastné parkovisko. Dokonca existujú také ubytovacie zariadenia, kde máte parkovanie pri hoteli zdarma.

Vďaka parkovisku ešte bezstarostnejšia dovolenka

Parkovisko pri ubytovacom zariadení je jednou z parádnych výhod, pretože vás to zbavuje starostí s hľadaním parkovacích miest. Môžete jednoducho zaparkovať svoje auto na mieste určenom pre hostí hotela a mať ho v bezpečí a pod dohľadom počas celého pobytu.

Táto výhoda je obzvlášť užitočná v prípade, keď sa vydávate na výlet do veľkých miest alebo na turisticky vyhľadávané miesta, kde parkovanie môže byť náročné a drahé. Napríklad v Slovinsku pri niektorom z preslávených jazier alebo v Prahe blízko centra.

Pokiaľ sa na dovolenku vydávate autom, nezabudnite si uložiť medzi obľúbené stránky našu Travelpediu. V nej pre vás zbierame tie najlepšie tipy na výlety v každej lokalite. Tak ich navštívte všetky!

Nechcete alebo nemôžete ísť na dovolenku autom? Hľadajte hotely, ktoré majú zastávku autobusu alebo vlaku vzdialenú maximálne 1 kmhotely s blízkou zastávkou.