Pobyty pre seniorov

Vyberte si z ponuky pobytov, ktoré by vám mohli pripadať lákavé, pretože súčasťou balíčka je plná penzia, vstup do kúpeľov, wellness či kúpeľné procedúry, alebo je tu možný pobyt pre jedného.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Jeseň života si treba užiť naplno. Doprajte preto sebe alebo svojim rodičom či prarodičom zaslúžené rozmaznávanie počas liečebných procedúr v kúpeľoch alebo počas wellness pobytu a spoznávanie krás historických miest u nás i v zahraničí. Mnohé hotely i penzióny ponúkajú aj špeciálne pobytové balíčky určené pre seniorov, ktoré sa postarajú o delikátnu stravu spĺňajúcu špecifické požiadavky, pohodlné ubytovanie a samozrejme aj množstvo relaxačných či ozdravných procedúr, zábalov a masáží. Tak kam to bude?

Kam sa vydať za najlepšími kúpeľnými pobytmi pre seniorov?

Na Slovensku patria medzi najobľúbenejšie destinácie jednoznačne oblasti blízko termálnych prameňov. Príjemná atmosféra kúpeľného mesta, množstvo skvelých reštaurácii a slávne kúpele sú presne tým, čo si v Trenčianskych Tepliciach pochvaľujú návštevníci každého veku. Vlastné wellness centrum a širokú ponuku procedúr nájdete taktiež v mnohých tunajších hoteloch. Relax v ozdravnej vode a prechádzky popri nevšedných travertínoch si dosýta užijete v Dudinciach, kde sa o procedúry postarajú miestne vychýrené kúpele. Ak ale túžite po oddychu vo vode ako z Mŕtveho mora, stačí sa vydať do Podhájskej s unikátnym termálnym prameňom. V obci nezabudnite navštíviť ani štýlové Rímske kúpele.

Hotovým rajom termálov a kúpeľov je naše susedné Maďarsko. Či už sa vyberiete do obľúbeného Miskolca s jaskynnými kúpeľmi, do Sárváru s preslávenými termálmi alebo k Balatonu, určite neurobíte krok vedľa. Maďarské kúpele a hotely sú známe profesionálnym personálom, skvelými službami a hlavne blahodárnou vodou pre telo i myseľ.

V Česku si zase starší návštevníci najviac pochvaľujú jediné kúpeľné mestečko na Morave - Luhačovice. Rekreanti sa sem radi vracajú za kúpeľnými procedúrami, krásnou kolonádou aj zámkom Luhačovice. Nemenej vyhľadávané sú hotely nachádzajúce sa v takzvanom “Kúpeľnom trojuholníku”, ktorý tvoria slávne mestá Mariánske Lázně, Františkovy Lázně a Karlove Vary.