Pobyt budúci víkend

Každodenný zhon hoďte za hlavu a vyrazte na dovolenku trebárs už budúci víkend. Takýto víkendový pobyt vás úžasne osvieži a pomôže vám zbaviť sa stresu, ceny navyše nie sú prehnané. Užite si kúpele, hory alebo pamiatky podľa vášho gusta.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Skvelú dovolenku nemusíte nutne plánovať mesiace. Niekedy sú nápady na poslednú chvíľu tie najlepšie. Práve sa nachádzate v zóne pobytov, na ktoré môžete vyraziť hneď budúci víkend – a to ako na Slovensku, tak aj v okolitých štátoch (alebo ešte ďalej). Zbierame pre vás pravidelne ubytovanie, v ktorých je ešte voľno alebo sa v nich na poslednú chvíľu uvoľnili miesta. Prinášame vám širokú ponuku pobytov, ktoré vám umožnia uniknúť z každodenného zhonu a prežiť nezabudnuteľný víkend plný relaxácie a zábavy už budúci víkend.

Teraz sa rozhodnite, ďalší víkend vyrazíte

Na čo máte chuť – na hory, relax alebo mestá? Chcete ísť sami s partnerom, alebo aj s deťmi? Alebo plánujete rýchle prekvapenie pre rodičov? Na všetky tieto možnosti máme vždy hneď niekoľko odpovedí.

Chcete cestovať za relaxom? Vyberte si ubytovanie prepojené s kúpeľmi alebo napríklad s wellness. Ste skôr za aktívne dovolenky? Nech sa páči, vyberajte pobyty v horách. Pobyty pre rodiny s deťmi nájdete zozbierané v sekcii dovolenka pre rodiny. Žiaden člen rodiny sa nebude nudiť.

Pozrieť sa môžete aj na našu ponuku hotelov a penziónov, ktoré majú voľno tento víkend či cez víkend o 3 týždne.