Slovensky či česky hovoriaci personál

Túžite po dovolenke v zahraničí, ale nechcete sa dohovárať rukami a nohami? V tom prípade sa vydajte do hotela so slovenským či českým personálom a strach z jazykovej bariéry nechajte bokom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt sme si dokonale užili. Aj keď sa penzión nachádza uprostred typickej horskej dedinky v Rakúsku, vďaka slovenskému personálu sme jazykovú bariéru vôbec neriešili. Naša izba bola komfortná a strava uspokojivá. Pán recepčný sa o nás po celú dobu perfektne staral, vždy nám pomohol a poradil nám skvelé tipy na výlety po okolí. Výhodou bola zľavová Lungau Card v rámci balíčka, s ktorou sme mali vstupenky a lanovku zadarmo.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Nepykajte za to, že ste sa v škole neučili žiaden cudzí jazyk. Vyrazte do zahraničia úplne bez obáv, že sa nedohovoríte. Ubytujte sa v zahraničných ubytovacích zariadeniach, kde sa dohovoríte pekne česky, prípadne slovensky.

Do Rakúska za slovenským personálom

Nie je výnimkou, že kúsok za humnami, v Rakúsku, narazíte na slovensky hovoriaci personál. Ba dokonca sa tam nachádzajú priamo slovenské či české penzióny.

Náš tip: Ak máte dobrodružných rodičov, kúpte im ako darček pobyt pre rodičov, kde sa dohovoria bez obáv.