Dovolenka v západných Čechách

Kúpeľný trojuholník, malebná príroda a nekonečné možnosti aktivít. Vydajte sa na výlet na západ Čiech a objavte, čo vám tento atraktívny región ponúka. Oddych aj aktívna zábava. Nočný život a pokojná krajina. Na dovolenke v západných Čechách vám nič neunikne. Tak ktorý pobyt je pre vás ten pravý?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli La Bohemia som si pripadal, akoby som sa vrátil do obdobia baroka s jeho krásnymi freskami, nábytkom aj interiérom. Z balkóna som mal navyše krásny výhľad na promenádu. Pobyt by som odporučil každému, kto má rád rozhľadne - len kúsok od hotela som ich navštívil hneď niekoľko. Blízko je aj niekoľko prameňov liečivej minerálnej vody. Do kanistra si ju síce nabrať nemôžete, ale kto by odolal a nenaplnil si aspoň pár fľaštičiek.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Na môj prvý pobyt v Mariánskych Lázňach bol Hotel Flora *** skvelou voľbou. Vďaka jeho lokalite sme to k najbližšej kolonáde mali doslova iba pár krokov. Izba bola menšia, ale moderná a čistá. Milo nás prekvapila aj strava, a to predovšetkým trojchodové večere, pri ktorých bola možnosť voľby zo 4 hlavných jedál. Z okolitých výletov určite odporúčam navštíviť park Boheminium, kde môžete vidieť miniatúry všetkých najkrajších stavieb Českej republiky.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Objavili ste západ našej republiky? Západné Čechy sú skvelou príležitosťou na pestrú dovolenku. Na svoje si tu prídu milovníci prírody aj dobrodružných pobytov. Na každom rohu na vás čakajú vzrušujúce zážitky, na ktoré budete spomínať ešte dlho po návrate z dovolenky.

Do západných Čiech za kúpeľmi a malebnou prírodou

Najväčším lákadlom západných Čiech je jednoznačne kúpeľný trojuholník, ktorý tvoria Karlove Vary spolu s Mariánskymi a Františkovými Lázňami. Táto príjemná oblasť je tak celoročne vyhľadávaná kúpeľnými hosťami, ktorí sem prichádzajú za rozprávkovým wellness, liečivými prameňmi a špičkovými službami.

Romantickú kúpeľnú dovolenku môžete doplniť aj výletmi do okolitej prírody, ktorá láka na pokojné prechádzky. Môžete si dopriať chvíľu pokoja v zalesnenej krajine, zatiaľ čo na vás čakajú nevídané scenérie v Svatoských skalách alebo vresoviskách a rašeliniskách Soos.

Západný cíp Čiech ponúka aj možnosti aktívnej turistiky v horách. Nájdete tu Krušné hory, ktoré sú celoročne obľúbené pre všetkých nadšených turistov a cyklistov. V zime sa svieža krajina mení na ráj zimných športov, takže sa sem môžete vydať na poriadnu lyžovačku alebo preskúmať okolité svahy na bežkách.