Dovolenka v západných Čechách

Kúpeľný trojuholník, malebná príroda a nekonečné možnosti aktivít. Vydajte sa na výlet na západ Čiech a objavte, čo vám tento atraktívny región ponúka. Oddych aj aktívna zábava. Nočný život a pokojná krajina. Na dovolenke v západných Čechách vám nič neunikne. Tak ktorý pobyt je pre vás ten pravý?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela perfektne prispôsobené na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si vychutnali prechádzku pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili od začiatku do konca. Využili sme ho na odpočinok a spoznávanie okolia. Hotel sa nachádza na kopci, takže ponúka pekný výhľad a je ľahko dostupný autom aj pešo zo stanice. Izba bola moderná, polpenzia chutná a dostačujúca. Z procedúr sme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitý kúpeľ. Personál balnea bol profesionálny a nápomocný, čo platí aj o recepčnej, ktorá nám poskytla užitočné tipy na atrakcie v okolí. Práve vďaka nim bol náš pobyt skvelý, za čo ďakujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Objavili ste západ našej republiky? Západné Čechy sú skvelou príležitosťou na pestrú dovolenku. Na svoje si tu prídu milovníci prírody aj dobrodružných pobytov. Na každom rohu na vás čakajú vzrušujúce zážitky, na ktoré budete spomínať ešte dlho po návrate z dovolenky.

Do západných Čiech za kúpeľmi a malebnou prírodou

Najväčším lákadlom západných Čiech je jednoznačne kúpeľný trojuholník, ktorý tvoria Karlove Vary spolu s Mariánskymi a Františkovými Lázňami. Táto príjemná oblasť je tak celoročne vyhľadávaná kúpeľnými hosťami, ktorí sem prichádzajú za rozprávkovým wellness, liečivými prameňmi a špičkovými službami.

Romantickú kúpeľnú dovolenku môžete doplniť aj výletmi do okolitej prírody, ktorá láka na pokojné prechádzky. Môžete si dopriať chvíľu pokoja v zalesnenej krajine, zatiaľ čo na vás čakajú nevídané scenérie v Svatoských skalách alebo vresoviskách a rašeliniskách Soos.

Západný cíp Čiech ponúka aj možnosti aktívnej turistiky v horách. Nájdete tu Krušné hory, ktoré sú celoročne obľúbené pre všetkých nadšených turistov a cyklistov. V zime sa svieža krajina mení na ráj zimných športov, takže sa sem môžete vydať na poriadnu lyžovačku alebo preskúmať okolité svahy na bežkách.