Pobyt tento víkend

Hľadáte pobyt na poslednú chvíľu a radi by ste vyrazili už tento víkend? Pozrite sa na našu ponuku a určite nájdete niečo, čo bude vyhovovať vašim predstavám. Oddych vo vírivke s polpenziou alebo športové vyžitie a raňajky v cene, možnosti sú rôzne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Chcete si oddýchnuť a načerpať novú energiu, a zároveň ste sa pre víkendový únik z reality rozhodli... teraz? Prinášame vám širokú ponuku pobytov, ktoré vám umožnia uniknúť z každodenného zhonu a prežiť nezabudnuteľný víkend plný relaxácie a zábavy už tento víkend.

Aj pobyty na poslednú chvíľu môžu byť nezabudnuteľné

Bez ohľadu na to, či ste milovníkom prírody, dobrodružstva, wellness alebo kultúrneho dedičstva, u nás si vyberiete zo širokej škály možností, ktoré splnia vaše očakávania. Áno, aj na poslednú chvíľu, a to ako na Slovensku, tak aj v zahraničí.

Chcete cestovať za relaxom? Vyberte si ubytovanie prepojené s kúpeľmi. Ste naopak skôr za aktívnu dovolenku? Nech sa páči, vyberajte napríklad pobyty s požičaním bicyklov alebo napríklad blízko zjazdovky. A pokiaľ to má byť poriadna romantika, máte tiež z čoho vyberať: romantické pobyty ako z filmu.

Pozrieť sa môžete tiež na našu ponuku hotelov a penziónov, ktoré majú voľno budúci víkend či cez víkend o 3 týždne.