Bez stravy

Či už vám vyhovuje ubytovanie v apartmánoch, kde si môžete sami variť podľa svojej chuti a času, alebo dávate prednosť stravovaniu sa v reštauráciách, vyberte si pobyt bez stravy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na pobyt sme sa vybrali v rámci víkendovej návštevy Prahy. Mali sme celodenný program, a tak sme hľadali lacné ubytovanie v centre mesta. Izba nás veľmi prekvapila - bola naozaj veľká a pohodlne zariadená. Až nám bolo ľúto, že sme tam nemohli stráviť viac času. Raňajky boli veľmi dobré a obsluha milá. Pobyt prekonal naše očakávania a môžeme ho odporučiť. Navštívili sme centrum Prahy, Národné múzeum a Svet medúz. Z gastrozážitkov odporúčame cukráreň Myšák, kde sme mali vynikajúce dukátové buchtičky.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Máte radi 100 % flexibilitu a poznávanie miestnej gastronómie na vlastnú päsť? Potom si vyberajte také pobyty, kde nie je zaistená žiadna strava. Vďaka tomu si dni môžete naplánovať úplne podľa seba bez toho, aby vám bolo ľúto, že ste si zaplatili za hotelové jedlo a teraz ho musíte nechať prepadnúť.

Dovolenka bez zaistenej stravy má svoje výhody

Absolútna sloboda vo výbere jedál podľa svojich preferencií a potrieb. Môžete si vybrať, čo budete jesť, kedy budete jesť a kde budete jesť. Dovolenka bez stravy v hoteli je skvelá pre cestovateľov, ktorí majú špecifické diétne požiadavky, alergie alebo jednoducho radi skúmajú miestne reštaurácie a gastronomické zážitky.

Vďaka sociálnym sieťam je teraz jednoduchšie ako inokedy nájsť miestne preslávené reštaurácie, kde môžete ochutnať tradičné pokrmy a preskúmať kultúrne a gastronomické bohatstvo miesta, ktoré navštevujete. To vám umožní hlbšie preniknúť do miestnej kultúry a zažiť autentické chute a zážitky. Pokiaľ sociálnym sieťam neholdujete, hotelový personál vám určite vždy rád poradí.

Na druhú stranu, ak máte zaistenú aspoň polpenziu či raňajky, môžete výrazne ušetriť – najmä, ak sa vydávate do hlavných miest, kde je stravovanie v reštauráciách drahé.

Pokiaľ ale peniaze neriešite, alebo so starosťou o jedlo nechcete stresovať ani trošku, pozerajte po pobytoch so stravou all inclusive.