Pobyt so psom zadarmo

Chystáte sa na pobyt vo dvojici s vašou polovičkou, alebo plánujete vyraziť s celou rodinou? Nenechávajte doma ani svojho štvornohého miláčika a vezmite ho so sebou! Pobyt môžete spolu s vami absolvovať aj úplne zadarmo.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na návštevu Krakova sme sa už dlho tešili a stálo to za to. Po príchode do izby nás prekvapila jej veľkosť - bola obrovská, a pritom útulná. Raňajky boli parádne, bohaté a na výber bolo snáď zo všetkého, čo človeku napadne. Večere boli taká klasika, ktorá uspokojí každého. Za návštevu rozhodne stojí hrad Wawel, a potom Soľná baňa Wieliczka. Mesto nás veľmi prekvapilo, všetko bolo krásne a čisté. Ani za tri dni sme v Krakove nestihli všetko a určite sa ešte vrátime.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Z Toskánska sme boli všetci nadšení a rozhodne sa sem ešte vrátime. Hotel Il Colombaio ponúka ubytovanie v klasickom toskánskom štýle, navyše je pri ňom veľký bazén, deti zase nadchli korytnačky. Nachádza sa v pohodovej a romantickej dedinke Castellina in Chianti, ktorá je obklopená vinicami a plná fantastických reštaurácií i kaviarní. Navyše to je odtiaľ kúsok do skvostných miest ako sú Siena a Florencia.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


O psíkovi sa hovorí, že je najlepším priateľom človeka a mnohí ľudia svojho štvornohého miláčika pokladajú za člena rodiny. Tak prečo by mal ostávať doma, keď vy vyrážate na dovolenku? Či už sa chystáte len na víkendový pobyt, alebo plánujete vyraziť na dlhšiu dovolenku k moru, vedzte, že vášmu psíkovi sa tam bude páčiť tiež. Obzvláš, ak si všetkú zábavu a dobrodružstvá bude môcť užiť spolu s vami.

Kam vyraziť na najlepší pobyt so psom zadarmo?

Skvelú dovolenku so psom si užjete aj bez dlhého cestovania. Stačí vyraziť na zatiaľ neprebádané miesta Slovenska, kde vás môžu zlákať turistické chodníčky aj jazerá vhodné na kúpanie. Dáte prednosť turistike v horách Vysokých Tatier? Alebo máte radšej pobyt plný relaxu a prechádzok po parkoch v kúpeľoch?

Láka vás predsa len zahraničie, ale nechcete vystavovať svojho miláčika dlhej ceste v aute? Vydajte sa na pobyt so psom do Česka. Užijete si tu ako relaxačné kúpele a historické mestá, tak aj nedotknutú prírodu. A odpadnú aj obavy z jazykovej bariéry.

Na pobyt so svojím štvornohým miláčikom vyrazil náš kolega Michal do Poľska. Pobyt v Hoteli Lenart **** bol dokonca pre psieho cestovateľa úplne zadarmo. Ako si pobyt v hoteli uprostred Krakova spolu užili? Prečítajte si v článku Osobne overené: Recenzia pobytu v luxusnom Hoteli Lenart **** v Krakove.