Last minute víkendy

Radi by ste počas nasledujúcich troch víkendov niekam vyrazili, ale ešte neviete kam? Práve pre vás je určená naša ponuka Last minute víkendov. V tejto kategórii nájdete pobyty na tri nadchádzajúce víkendy, a to vždy od štvrtka či piatku do nedele. Vzhľadom na to, že ide o pobyt skutočne na poslednú chvíľu, je zľava u Last minute víkendov vždy najmenej 20 %.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Mesto Gołdap je preslávené minerálnou vodou, promočnými vežami a najčistejším ovzduším v Poľsku. Samotný Hotel Ventus Natural & Medical SPA ponúka vrelú atmosféru spolu s vysokým komfortom odpočinkového rezortu so záhradou, vonkajšou relaxačnou zónou a wellness s bazénom a saunami. Umiestnený je hneď pri pláži, a tak si užijete aj kúpanie v čistej jazernej vode. Vynikajúce jedlo, krásny interiér, príjemný a ochotný personál - pobyt bol skrátka bez chybičky.”

Kamila Górecka - Kirwiel
Kamila Górecka - Kirwiel
Obchodný tím


Najlepší víkend je ten strávený cestovaním

Víkend je ideálna príležitosť, ako si po pracovnom týždni nielen oddýchnuť a načerpať nové sily, ale aj pre nové cestovateľské zážitky. Aj za dvojdňový, respektíve trojdňový pobyt sa toho dá stihnúť skutočne veľa!

Všetci, ktorí víkendy radi využívajú na cestovanie, ocenia našu kategóriu Last minute víkendov. Ide o extra výhodné ponuky pobytov na nadchádzajúce tri víkendy, a to vždy od štvrtka či piatku do nedele. Všetky hotely, ktoré v tejto kategórii nájdete, ponúkajú svoje voľné kapacity na poslednú chvíľu so zľavou minimálne 20 %. A to už je poriadna motivácia na to niekam cez víkend vyraziť, čo myslíte?