Pobyt na chate

Naplánujte si dovolenku podľa vašich predstáv bez akýchkoľvek organizovaných aktivít, v príjemnom prostredí blízko prírody a na dosah výletným cieľom. Príďte s celou rodinou alebo so sebou zoberte kamarátov a ubytujte sa v chate, ponuka nie je malá.

Načítavam ponuky...


Ubytovanie v chatách môže byť skromnejšie aj luxusnejšie, do chaty sa zmestí viacero osôb, ale môžete si v nej urobiť aj dokonalé súkromie. Chaty ale vždy nájdete na krásnych miestach - v horách, pri vode alebo blízko vyhliadky či zjazdovky. Alebo napríklad rovno na strome (tzv. glamping). A rozhodne to automaticky neznamená, že sa musíte uspokojiť s obmedzenými službami – luxusné chaty existujú tiež. Na Travelkingu sme pre vás zozbierali tie najzaujímavejšie chaty, kde môžete tráviť dovolenku.

Ako si vybrať chatu pre strávenie dovolenky?

Chát existuje nepreberné množstvo - chaty pre rodiny s deťmi (kde väčšinou poskytujú dostatok priestoru a prípadne ponúkajú detské ihriská alebo detský kútik), chaty s bazénom alebo napríklad chaty so saunou alebo s privátnym wellness.

Vyberajte aj podľa toho, kam to chcete mať blízko. Ak chcete lyžovať, zvoľte chaty pri zjazdovke alebo priamo na nej. Ak ste sa vydali na dovolenku s deťmi, určite by nejaký aquapark nemal byť ďaleko. Ubytujte sa s nimi blízko aquaparku. Kým sa deti budú baviť vo vode, vy so svojou polovičkou zatiaľ zamierte do wellness centra, kde si doprajete zaslúžený pokoj a odpočinok.