Parkovanie zdarma

Nie je nič jednoduchšie, než mať možnosť dopraviť sa na pobyt vlastným automobilom. Vyberte si z našej ponuky pobytov s parkovaním zdarma. Auto budete mať zaparkované blízko hotela na klasickom či stráženom parkovisku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu


Ak si radi užívate pohodlie vlastného auta, nečudujeme sa – tento variant cestovania prináša flexibilitu a nulovú nutnosť prispôsobovania sa cestovným poriadkom. Ak teda hľadáte ubytovanie v hoteli, kde zaparkujete zadarmo a bez problému, máte šťastie, pretože existuje mnoho hotelov, ktoré túto výhodu ponúkajú.

Vďaka parkovaniu zadarmo ešte bezstarostnejšia dovolenka

Bezplatné parkovanie je parádnou výhodou, pretože vás to zbavuje starostí s hľadaním parkovacích miest a prípadnými dodatočnými nákladmi. Môžete jednoducho zaparkovať svoje auto na mieste určenom pre hostí hotela a mať ho v bezpečí a pod dohľadom počas celého pobytu.Táto výhoda je obzvlášť užitočná v prípade, keď sa ubytovávate vo veľkých mestách alebo na turisticky vyhľadávaných lokalitách, kde parkovanie môže byť náročné a drahé. Napríklad v Slovinsku pri niektorom z preslávených jazier alebo v Prahe pri centre.

Pokiaľ sa na dovolenku vydávate autom, nezabudnite si uložiť medzi obľúbené stránky našu Travelpediu. V nej pre vás zozbierame tie najlepšie tipy na výlety pre každú lokalitu. Tak ich navštívte všetky!

Nechcete alebo nemôžete ísť na dovolenku autom? Hľadajte hotely, ktoré majú zastávku autobusu alebo vlaku vzdialenú maximálne 1 kmhotely s blízkou zastávkou