Pobyt s animáciami pre deti a dospelých

Nudná dovolenka nehrozí! Stačí si vybrať nádherný pobyt s animáciami, ktoré spoľahlivo zabavia malých aj veľkých. Koncerty, výlety, workshopy alebo šport - zábavu nemusíte plánovať, postaráme sa o ňu za vás. Tak ktorý pobyt je pre vás ten pravý?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Túto dovolenku si jednoducho zamilujete! Hotely s animáciami pripravili zábavné programy, ktoré vám spríjemnia pobyt a zabavia vás aj vaše deti. O všetko bude postarané, vy môžete len relaxovať a užívať si príjemné chvíle zábavy.

Pobyt s animáciami

Animačný program sa v jednotlivých hoteloch líši, takže je len na vás, ktoré aktivity sú vášmu srdcu najbližšie. Niekde vás rozveselia živou hudbou alebo tanečnými večermi, inde si môžete dopriať oddych pri relaxácii alebo sa venovať pohybu. Počas animačného programu pre dospelých sa môžete porozprávať s ostatnými hosťami a užiť si hrejivé chvíle so svojimi blízkymi.

Animátori sa venujú najmä deťom, ktoré sa môžu tešiť na rôzne zábavné hry, vzrušujúce predstavenia a tvorivé dielne. Môžu sa napríklad vydať na cestu za skrytým pokladom, pochutnať si na dobrotách počas pikniku alebo si pozrieť večerné premietanie detských filmov.