Pobyty a dovolenka s pivnými kúpeľmi

Vychutnajte si šumenie bubliniek v zlatistom moku, no tentoraz trochu inak. Ponorte sa do liečivého pivného kúpeľa a doprajte zaslúžený odpočinok svojim svalom, srdcu i mysli. Pivné kvasnice majú vďaka svojmu vysokému obsahu vitamínu B naviac priaznivý vplyv na pokožku.

Načítavam ponuky...


Klasické kúpele pozná každý. Česko, ktoré je plné milovníkov piva, sa však môže pochváliť aj originálnymi pivnými kúpeľmi alebo minimálne hotelmi a penziónmi, ktoré ponúkajú populárne pivné procedúry!

Užite si relaxáciu pri pivnom kúpeli

Jedinečná chmeľová relaxácia nie je len príjemná, ale aj zdravá. Je známe, že pivo má silné detoxikačné účinky a zároveň pôsobí regeneračne na vlasy, kožu a nervovú sústavu. Pri kúpeli navyše môžete popíjať pivo, aby ste liečivé účinky podporili aj zvnútra. Niekedy vás čaká aj vynikajúce tematické občerstvenie k pivu.

Po pivnom kúpeli väčšinou nasleduje teplý zábal (zabalíte sa do teplučkej deky) a relaxácia na lehátku. Aj pri tej si môžete dopriať džbánik zlatistého moku. Často si potom odpočinok môžete ešte za príplatok predĺžiť trebárs vo vírivke, saune alebo pri masáži.

Nepotrpíte si na pivo? Tak to pre vás máme dobrú správu! Pivné kúpele spravidla ponúkajú rôzne druhy kúpeľov, nielen tie pivné. Zvoliť si tak môžete napríklad vínny, bylinný, aroma či iný kúpeľ.