Pobyt do 160 €

Chcete prežiť skvelý víkendový pobyt alebo len tak na pár dní uniknúť od starostí? Stačí rozpočet do 160 € a môžete si vybrať z wellness balíčkov, pobytov na horách, v kúpeľoch či v blízkosti pamiatok. Často navyše získate napríklad vstupenky zadarmo.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli La Bohemia som si pripadal, akoby som sa vrátil do obdobia baroka s jeho krásnymi freskami, nábytkom aj interiérom. Z balkóna som mal navyše krásny výhľad na promenádu. Pobyt by som odporučil každému, kto má rád rozhľadne - len kúsok od hotela som ich navštívil hneď niekoľko. Blízko je aj niekoľko prameňov liečivej minerálnej vody. Do kanistra si ju síce nabrať nemôžete, ale kto by odolal a nenaplnil si aspoň pár fľaštičiek.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Za 160 € si môžete vychutnať luxusnejšiu dovolenku viac-menej kdekoľvek - na Pálave s vínom v ruke, no aj na chorvátskej pláži. Preferujete relax pri vode, objavovanie prírodných krás, kultúrne zážitky alebo dobrodružstvo? Existuje mnoho cenovo dostupných možností, ktoré vám umožnia prežiť príjemnú dovolenku bez zaťaženia rozpočtu.

Príroda, voda, mestá aj všetko dohromady

Ponúka sa mnoho kúpeľných miest, ktoré poskytujú pobyty v cene do 160 €. Nemusíte cestovať ďaleko, ak nechcete – v slovenských kúpeľoch je krásne a postarajú sa tam o vás dokonale. Ak ale cestujete radi, rozhodne odporúčame vyskúšať populárne maďarské kúpele. Aj tu si v cene do 160 € môžete vychutnať liečebné procedúry, wellness služby a všadeprítomný pokoj kúpeľného mestečka, často navyše s nejakým bonusom v cene.

Za prírodou sa potom skúste vydať k našim rakúskym susedom. Do 160 € si užijete pobyt v rakúskych Alpách aj pri známych rakúskych jazerách.

Ak si chcete užiť ešte lacnejšiu dovolenku, nenecháme vás napospas osudu - ponúkame aj výber príjemných pobytov do 60 € aj do 120 €. Za drahšími pobytmi sa vydajte do kategórií pobytov do 200 € alebo nad 200 €.