Pobyt do 160 €

Chcete prežiť skvelý víkendový pobyt alebo len tak na pár dní uniknúť od starostí? Stačí rozpočet do 160 € a môžete si vybrať z wellness balíčkov, pobytov na horách, v kúpeľoch či v blízkosti pamiatok. Často navyše získate napríklad vstupenky zadarmo.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V Egeri som strávila krásny pobyt, a to aj napriek daždivému počasiu. Vďaka polohe Park Hotela Minaret *** boli všetky atrakcie vzdialené len pár minút chôdze. Navyše som z komfortnej izby mala nádherný výhľad! Chutné raňajky mi dodali energiu na zvyšok dňa, po výletoch som sa zase tešila na večeru. Najviac ma očarili miestne Turecké kúpele, kuchyňa a víno. Eger aj Hotel Minaret sú perfektnou voľbou, pokiaľ sa chcete ponoriť do lokálnych chutí a histórie.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Za 160 € si môžete vychutnať luxusnejšiu dovolenku viac-menej kdekoľvek - na Pálave s vínom v ruke, no aj na chorvátskej pláži. Preferujete relax pri vode, objavovanie prírodných krás, kultúrne zážitky alebo dobrodružstvo? Existuje mnoho cenovo dostupných možností, ktoré vám umožnia prežiť príjemnú dovolenku bez zaťaženia rozpočtu.

Príroda, voda, mestá aj všetko dohromady

Ponúka sa mnoho kúpeľných miest, ktoré poskytujú pobyty v cene do 160 €. Nemusíte cestovať ďaleko, ak nechcete – v slovenských kúpeľoch je krásne a postarajú sa tam o vás dokonale. Ak ale cestujete radi, rozhodne odporúčame vyskúšať populárne maďarské kúpele. Aj tu si v cene do 160 € môžete vychutnať liečebné procedúry, wellness služby a všadeprítomný pokoj kúpeľného mestečka, často navyše s nejakým bonusom v cene.

Za prírodou sa potom skúste vydať k našim rakúskym susedom. Do 160 € si užijete pobyt v rakúskych Alpách aj pri známych rakúskych jazerách.

Ak si chcete užiť ešte lacnejšiu dovolenku, nenecháme vás napospas osudu - ponúkame aj výber príjemných pobytov do 60 € aj do 120 €. Za drahšími pobytmi sa vydajte do kategórií pobytov do 200 € alebo nad 200 €.