Pobyt nad 200 €

Radi si doprajete a peniaze pre vás nehrajú rolu? Vyskúšajte to najlepšie z našej ponuky a užite si dovolenku v talianskej vile, maďarskom wellness hoteli alebo v pivných kúpeľoch. Milo vás prekvapia ako pobytové balíčky, tak aj servis v hoteli na tej najvyššej úrovni.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Práve sa nachádzate v sekcii toho najluxusnejšieho, čo u nás na Travelkingu môžete nájsť. Vycestujete s nami do úchvatného Slovinska, do Toskánska, alebo zostanete na Slovensku a užijete si naozaj prepychovú dovolenku pekne u nás? Vaše prianie je naším rozkazom!

Nechajte sa rozmaznávať

Či už pre vás luxus znamená pár dní vo wellness hoteli v Karlových Varoch, alebo dlhá dovolenka s all inclusive v Chorvátsku, u nás si nájdete to svoje. Chcete ubytovanie na zámku, na strome alebo v 5* wellness hoteli v centre hlavného mesta? Také pobyty, na ktoré len tak nezabudnete, nájdete pod tagom jedinečné ubytovanie.

Rodinná dovolenka, kde si každý užije dosýta

Vyrazte na baby friendly rodinnú dovolenku. To znamená, že v ubytovacom zariadení bábätká nielen tolerujú, ale často nájdete pomoc so starostlivosťou o vaše dieťa v akomkoľvek slova zmysle. Ak je vaše dieťa staršie, odporúčame pobyt blízko aquaparku. Tam si nájde to svoje každý člen rodiny.

Lacnejšie pobyty ale nemusia nutne znamenať výrazné zníženie na kvalite! Prezrite si pobyty do 200 € alebo do 160 €. Pre viac budget friendly dovolenky navštívte naše kategórie do 120 € alebo do 60 €.