Pobyt nad 200 €

Radi si doprajete a peniaze pre vás nehrajú rolu? Vyskúšajte to najlepšie z našej ponuky a užite si dovolenku v talianskej vile, maďarskom wellness hoteli alebo v pivných kúpeľoch. Milo vás prekvapia ako pobytové balíčky, tak aj servis v hoteli na tej najvyššej úrovni.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Práve sa nachádzate v sekcii toho najluxusnejšieho, čo u nás na Travelkingu môžete nájsť. Vycestujete s nami do úchvatného Slovinska, do Toskánska, alebo zostanete na Slovensku a užijete si naozaj prepychovú dovolenku pekne u nás? Vaše prianie je naším rozkazom!

Nechajte sa rozmaznávať

Či už pre vás luxus znamená pár dní vo wellness hoteli v Karlových Varoch, alebo dlhá dovolenka s all inclusive v Chorvátsku, u nás si nájdete to svoje. Chcete ubytovanie na zámku, na strome alebo v 5* wellness hoteli v centre hlavného mesta? Také pobyty, na ktoré len tak nezabudnete, nájdete pod tagom jedinečné ubytovanie.

Rodinná dovolenka, kde si každý užije dosýta

Vyrazte na baby friendly rodinnú dovolenku. To znamená, že v ubytovacom zariadení bábätká nielen tolerujú, ale často nájdete pomoc so starostlivosťou o vaše dieťa v akomkoľvek slova zmysle. Ak je vaše dieťa staršie, odporúčame pobyt blízko aquaparku. Tam si nájde to svoje každý člen rodiny.

Lacnejšie pobyty ale nemusia nutne znamenať výrazné zníženie na kvalite! Prezrite si pobyty do 200 € alebo do 160 €. Pre viac budget friendly dovolenky navštívte naše kategórie do 120 € alebo do 60 €.