Silvestrovské pobyty

Splňte si novoročné cestovateľské predsavzatie s predstihom. Ohňostroj a šampanské si najlepšie vychutnáte na jednom z našich silvestrovských pobytov. Koniec roku a začiatok nového môžete osláviť vo dvojici, s rodinou alebo s priateľmi.

Načítavam ponuky...
Recenzia zákazníka

“Veľký hotel s moderným vybavením. Bazén na poslednom poschodí s úžasným výhľadom na Krakov, vírivka, sauna a para o poschodie nižšie. Pár desiatok metrov na električku, či pár stoviek metrov do židovskej štvrte Kazimierz, alebo ďalej do centra - takže super lokalita! Čisté izby, bohaté raňajky, ústretový personál hotela.”

5/5
(Alena C. - Česko)


Nudných silvestrovských večerov pri televíznych estrádach a postávania v kluboch už bolo dosť - je načase vyraziť za netradičným zážitkom! Užite si pohárik šampanského a veľkolepý ohňostroj nad metropolami v okolitých krajinách. Alebo dáte prednosť polnočnej zábave na svahu, tombole či odpočítavaniu posledných sekúnd starého roka vo vírivke? Vyberte si silvestrovský pobyt podľa vašich predstáv, v našej ponuke ho určite objavíte.

Kde prežijete tie najlepšie silvestrovské oslavy?

Koniec decembra je často spojený s tuhou zimou, tak prečo si ju neužiť? Vyrazte s celou rodinou alebo s partiou kamarátov a na hory a doprajte si vytúženú lyžovačku. Mnoho horských dediniek v Rakúsku, Nemecku ale aj u nás na Slovensku usporiadava pestrý program na rozlúčku so starým rokom. Popri lyžovaniu či snowboardovaniu až do neskorého večera si tak užite tiež tanec priamo na svahu, občerstvenie a o polnoci tiež ohňostroj. Pred zimou utečte do wellness, ktoré v niektorých hoteloch nechýba.

Ak zimným športom zrovna neholdujete, nezmusíte na Silvestra ostávať doma. Pobaľte si svoje najtrblietavejšie šaty, vysoké topánky a hlavne dobrú náladu - vyráža sa mesta! Koniec roka oslavuje každé veľkomesto po svojom, na námestiach sa tak môžete tešiť na živé vystúpenia, koncerty a tanečné zábavy priamo medzi pamiatkami. Zlákať vás naň môže blízky Krakov, Praha ale i naša Bratislava. Bohatý program tu často usporiadavajú aj samotné hotely. Ak sa vám teda nechce ísť von do zimy, vychutnajte si kultivovanú zábavu pri slávnostnej večeri so šampanským priamo na ubytovaní.