Silvestrovské pobyty

Splňte si novoročné cestovateľské predsavzatie s predstihom. Ohňostroj a šampanské si najlepšie vychutnáte na jednom z našich silvestrovských pobytov. Koniec roku a začiatok nového môžete osláviť vo dvojici, s rodinou alebo s priateľmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Ubytovaní sme boli vo vzdialenejšej budove Ville Larisch, kde sme dostali modernú izbu s krásnou kúpeľňou. Prišli sme ale hlavne kvôli wellness centru, ktoré prekonalo naše očakávania a naozaj nás nadchlo. Skvelý bol aj wellness bar, kam sme sa chodili osviežiť. Bufetové raňajky boli dostačujúce, každý si mohol vybrať podľa chuti. Ráno sa dalo posedieť aj na terase, čo sa nám veľmi páčilo. Pobyt hodnotíme na jednotku a radi sa sem ešte niekedy vrátime.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Nudných silvestrovských večerov pri televíznych estrádach a postávania v kluboch už bolo dosť - je načase vyraziť za netradičným zážitkom! Užite si pohárik šampanského a veľkolepý ohňostroj nad metropolami v okolitých krajinách. Alebo dáte prednosť polnočnej zábave na svahu, tombole či odpočítavaniu posledných sekúnd starého roka vo vírivke? Vyberte si silvestrovský pobyt podľa vašich predstáv, v našej ponuke ho určite objavíte.

Kde prežijete tie najlepšie silvestrovské oslavy?

Koniec decembra je často spojený s tuhou zimou, tak prečo si ju neužiť? Vyrazte s celou rodinou alebo s partiou kamarátov na hory a doprajte si vytúženú lyžovačku. Mnoho horských dediniek v Rakúsku, Nemecku ale aj u nás na Slovensku usporiadava pestrý program na rozlúčku so starým rokom. Popri lyžovaniu či snowboardovaniu až do neskorého večera si tak užite tiež tanec priamo na svahu, občerstvenie a o polnoci tiež ohňostroj. Pred zimou utečte do wellness, ktoré v niektorých hoteloch nechýba.

Ak zimným športom zrovna neholdujete, nemusíte na Silvestra ostávať doma. Pobaľte si svoje najtrblietavejšie šaty, vysoké topánky a hlavne dobrú náladu - vyráža sa do mesta! Koniec roka oslavuje každé veľkomesto po svojom, na námestiach sa tak môžete tešiť na živé vystúpenia, koncerty a tanečné zábavy priamo medzi pamiatkami. Zlákať vás naň môže blízky Krakov, Praha ale i naša Bratislava. Bohatý program tu často usporiadavajú aj samotné hotely. Ak sa vám teda nechce ísť von do zimy, vychutnajte si kultivovanú zábavu pri slávnostnej večeri so šampanským priamo na ubytovaní.