Black Travelday je nový Black Friday

Prepadajú vás čierne myšlienky, že ste si tento rok neužili poriadnu dovolenku? Máme pre vás niečo, čo vás rozveselí! Po roku opäť štartuje náš Black Travelday, počas ktorého môžete so zľavou uloviť trebárs prvé vianočné darčeky pre vašich blízkych alebo si vybrať zaslúženú dovolenku - len tak sami pre seba. V našej Black Friday ponuke nájdete tie najobľúbenejšie pobyty našich zákazníkov a taktiež balíčky s parádnou zľavou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Black Friday je americký fenomén, ktorý každoročne priťahuje pozornosť nás všetkých. A nevyhol sa ani Travelkingu! Koná sa každý rok, vždy nasledujúci deň po americkom sviatku Vďakyvzdania, teda obvykle „posledný piatok v novembri“. Poďte preskúmať tie najlepšie cestovateľské ponuky, ktoré vám nemôžu uniknúť. A aj tu platí snáď viac ako kdekoľvek inde - kto skôr príde, ten skôr berie. Teda, cestuje.

Prvé vianočné darčeky za neprekonateľné ceny

Počas Black Friday si môžete vybrať z desiatok atraktívnych ponúk na rôzne druhy pobytov. Nezáleží, či hľadáte letnú dovolenku v Chorvátsku, alebo krátky výlet už nasledujúci víkend. Nezáleží, či hľadáte dovolenku pre celú rodinu, alebo vynikajúci darček pre vašich rodičov. Naše Black Friday akcie majú všetko.

Využite možnosti skvelých zliav na exkluzívne pobyty a užívajte si tak plody vášho novembrového nakupovania pokojne ešte rok po tom. Mnoho pobytov má dlhú platnosť!