Pobyt v Patinciach

Pravý význam slova relax spoznáte až v najjužnejšej oblasti Slovenska, na brehu krásneho modrého Dunaja. V preslávených Patinciach vás už čaká oddych v termálnej vode obohatenej o množstvo blahodarné pôsobiacich látok. Nechajte ju na seba pôsobiť v termálnych bazénoch a wellness, alebo načerpajte energiu pri liečivých procedúrach, behom kúpeľov či masáží. Najlepšie urobíte, ak vyskúšate všetko.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Patince sú známe ako ideálne miesto nielen na letnú dovolenku. Vďaka množstvu teplých a slnečných dní si tu do sýta užijete zábavu na termálnom kúpalisku, v zime sa zas môžete tešiť na relax v teple wellness centra. Dáte sa zlákať na pobyt na južnom Slovensku?

Na čo sa môžete tešiť počas pobytu v Patinciach?

Do Patiniec sa vydajte k hranici s Maďarskom, kde mesto leží na brehu Dunaja neďaleko Komárna. Práve tu nájdete termálne kúpalisko s 5 bazénmi, kde nechýba ani toboganový svet a lákavé atrakcie. Väčšina bazénov je tu naplnených termálnou vodou, ktorá priaznivo vplýva hlavne na pohybové ústrojenstvo. V termálnej vode sa môžete kúpať tiež vo Wellness centre Patince, kde si môžete dopriať tiež procedúry alebo masáže.

Aby ste mali čo najbližšie k bazénom s termálnou vodou, zvoľte si ubytovanie, ktoré je priamo prepojené s termálmi. Príjemným bonusom môže byť neobmedzený vstup do wellness centra. Skutočnou zárukou pohodlia a výborných služieb na pobyte je označenie „Osobne overené“. To znamená, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking, pobyt získava samé pozitívne hodnotenie a hostia sa naň radi vracajú.

Chystáte sa do Patiniec na víkendový pobyt? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára, kde nájdete tie najlepšie tipy na výlety na južnom Slovensku.