Ubytovanie s hodnotením 4,5 a viac

Vďaka hodnoteniu hotelov priamo od našich zákazníkov si môžete byť istí kvalitou služieb na vašom vysnívanom pobyte. Hodnotenie 4,5 a viac hviezdičiek dosahujú top zariadenia, kde sa stretnete s profesionálnym personálom a kde vám nič nebude chýbať.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ubytovanie s týmto štítkom (4,5 a viac hviezdičiek z 5) vám zaručuje, že tí, čo v nich boli pred vami, si ho nemohli vynachváliť. Na Travelkingu takých nájdete dosť, pretože tie ubytovacie zariadenia, v ktorých sa naši hostia necítia komfortne, skrátka škrtáme. Môžete si tak byť istí, že počas pobytov boli naši zákazníci spokojní takmer bez výhrad.

Najlepšie hodnotené zariadenia pre tých, čo si potrpia na kvalitu

Buďte si 100 % istí, že hotely aj penzióny v tejto kategórii spĺňajú vysoké štandardy kvality a pohodlia, ak tomu často aj veľmi príjemnú obsluhu, reštauráciu s úplne vynikajúcou gastronómiou alebo napríklad neobmedzené wellness.

Poloha týchto ubytovaní býva tiež dôležitým faktorom. Väčšina z nich sa nachádza v centre mesta alebo v jeho blízkosti, čo umožňuje ľahký prístup k hlavným turistickým atrakciám, reštauráciám, obchodom a ďalším zariadeniam. Niektoré ubytovanie zase ponúkajú krásny výhľad na okolitú krajinu alebo sa nachádzajú na brehu mora či inej vodnej plochy.