Ubytovanie s hodnotením 4 a viac

Možno sa nenachádza priamo na námestí, ale svojimi službami a ponúkaným komfortom vám všetko vynahradí. Ubytovanie s hodnotením 4 a viac hviezdičiek si získalo už mnohých zákazníkov pred vami, vyskúšajte tieto hotely tiež.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ako výborné, teda 4 hviezdičkami z 5, hodnotili naši zákazníci ubytovanie v tejto sekcii. Ich konkrétne recenzie si potom môžete prečítať pri každom hoteli. Môžete si byť ale istí, že v nich boli naši zákazníci skutočne spokojní.

Kam sa za výborným hodnotením vydáte?

Takto hodnotené ubytovanie máme nielen u nás na Slovensku, ale aj v susednom Česku, v Maďarsku, v Rakúsku a v ďalších štátoch, kde ponúkame pobyty (Poľsko či Slovinsko, Chorvátsko aj Taliansko.

Ubytovanie, ktoré od našich zákazníkov získalo 4 a viac hviezdičiek, väčšinou ponúka moderne zariadené izby, ktoré sú vkusne a pohodlne vybavené. Hostia môžu očakávať priestranné spálne, pohodlné postele, kvalitné obliečky a vlastnú kúpeľňu s vybavením. V niektorých prípadoch je k dispozícii aj minibar, trezor, TV s plochou obrazovkou, rýchle WiFi pripojenie a klimatizácia. Nechýba ani ústretový personál, ktorý pomôže s akoukoľvek otázkou či ťažkostí.

Vyjdete s rodinou, alebo len s partnerom za poriadnou romantikou? Pôjdete s kamarátkou za wellness, alebo hľadáte perfektný darček pre vašich rodičov?